WhatsApp
hızlı menü
Mobil Uygulama
Mobil uygulama ile fırsatları kaçırmayın

Hakkımızda

ATOM RENT A CAR, 2010 yılında Kayseri'de kurulan önceliği şeffaf fiyat politikası ve misafir memnuniyeti olan güçlü alt yapısı ve her yıl yenilenen filosu ile siz değerli misafirlerimize hizmet ve kaliteden ödün vermeden kiralama yapan kurumsal bir firmadır.

Araç kiralamayı kolaylaştıran mobil uygulaması Atomcar mobil uygulama hızlı ve güvenli araç kiralama yapan web sitemizle desteği 7/24 sizlerle birlikte olan tecrübeli eğitimli personeli sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Bütçenize uygun veya tarzınızı yansıtacak zengin araç seçenekleri ile Atomcar misafirleri kaliteli, güvenli ve hızlı araç kiralamanın farkını yaşayacaklar.

 

Misyonumuz

Misafirlerine şeffaf fiyat politikası ile güven veren alt yapısı güçlü kurumsal misafirlerini ön planda tutan firma, kalitemizi bozmadan yüksek hizmet vermek. Aldığınız hizmeti tekrar istediğinizde bir üst seviye çıkarmak. Mobil uygulama ve web sitemizi her geçen gün güncelleyerek sizlere daha hızlı ve güvenli kiralama yapmanızı sağlamak. Misafirlerimize değer veren isteklerini anlayan sorunsuz bir araç kiralama deneyimi sunan kurumsal bir şirket.

Vizyonumuz

Atomcar size güven ve kaliteyi yüksek ücretler yerine bütçenize uygun fiyatlar ile sunan her yıl yenilenen araç filosu ile sizlere araç kiralamanın keyfini sunar.

Misafirlerimizin aldığı hizmeti en üst seviyede tutmak ve uzman güler yüzlü özel eğitim verilen personelimiz ile kiralama yapmanızdan aracınızı ilk kiralamadan son teslim edeceğiniz zamana kadar destek olmak tekrar araç kiraladığınız zaman ise tercih edeceğiniz tek firma olmak bizlere mutluluk verir.