WhatsApp
hızlı menü
Mobil Uygulama
Mobil uygulama ile fırsatları kaçırmayın

30 Gün Kirala 1 Gün Hediye

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama

Atomcar'dan Size özel mükemmel kampanyalar devam ediyor. Toplamda 30 gün araç kirala 1 gün Atomcar'dan Hediye!

Mobil uygulamamızı indirerek veya web sitemizden üye olarak kiraladığınız araçlarda geçerli olan bu özel kampanyamız Kayseri havalimanı araç kiralama yapan misafirlerimiz topmada 30 gün araç kiraladıklarında sistem otomatik hesaplar ve size 1 gün hediye verir. Hediye gününüzü bir sonraki kiralamanızda istediğiniz tarihlerde kullanabilirsiniz. Üye olmadan kiralama yapan misafirlerimiz bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kayseri Havalimanı Araba Kiralama Mobil

Mobil uygulamamız ve kullanımı kolay mobil web sitemiz ile siz değerli misafirlerimize en ucuz araç kiralama Kayseri hizmeti sunmanın yanında güvenli şeffaf fiyat politası ve rezervasyon öncesi destek ekibizle Atomcar herzaman yanınızda. Sizde Mobil uygulamamızdan Kayseri araç kiralama hizmeti yapın fırsat araçları ile hem kiralayın hem kazanın.

İndirim ve fırsatlar bitmedi! Atomcar mobil uyhulaması ve Atomcar web sitesinden üye olarak arkadaşınızı davet edin hem siz hem arkadaşınız anında indirim kazansın. Arkadaşınız Kayseri havalimanı oto kiralama yaptığında sizde ekstra % 5 İndirim Kazanın. 

Kampanyalarımız 01.05.2024-01.10.2024 ve 01.05.2025-01.10.2025 Tarihleri arasında yapılan rezervasyonlar için geçersizdir. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.